| Omschrijving |
Maak van uw verblijf te Zonhoven een unieke ervaring en overnacht bij Casa Roman. Kort bij de stad Hasselt staat er u een persoonlijk en warm onthaal te wachten in het natuurschone Zonhoven.
U slaapt in ruime, nieuwe en sfeervolle kamers. De meertalige gastvrouw Nadia serveert u iedere ochtend een uitgebreid, heerlijk en vers ontbijt. De gastheer Giacomo Roman is een ervaren restaurateur antieke meubelen. Hebt u vragen in verband met restauratie antiek of wat er te zien is, waar men lekker en gezond kan eten: de gastheer legt het u allemaal uit. De familie Roman geeft u het gevoel van rust en gezelligheid. Eénmaal geweest komt u zeker terug !
De inrichting van Casa Roman is er eentje met stijl en charme. De kamers zijn ruim en u beschikt er over een eigen luxe badkamer, boxspringbedden, draadloos internet en minibar. Elke kamer is uniek door de prachtige combinatie van antieke meubels, kunstwerklampen, gecombineerd met design boxspringbedden. Gratis privé parking voor auto's, motoren en een afgesloten fietsenstalling.
Of u nu op zoek bent naar rust, wat actie, of wat Zuiderse sfeer, Casa Roman zal u weten te bekoren. Bij mooi weer kunt u gratis plaatsnemen op één van de ligzetels in de tuin of een verfrissende duik nemen in het zwembad. Sportievelingen zullen met plezier gebruik maken van de huurfietsen die ter beschikking worden gesteld om de omgeving te verkennen. Verder kunt u ook een ontspannend spelletje petanque spelen en wie wint van de gastheer wordt getrakteerd op een fris pintje.
|
| Faciliteiten |
Bij deze accommodatie zijn de prijzen inclusief ontbijt.
In of in de buurt van de accommodatie
- Attractiepark
- Bar
- Computer met internet
- Draadloos internet
- Fietsverhuur
- Fitness
- Huisdieren toegestaan
- Paardrijden
- Parkeergarage
- Restaurant
- Sauna
- Zwembad buiten
|
In de kamer
- Bad
- Douche
- Koffie- en theezetfaciliteiten
- Pay TV
- Radio
- Telefoon
- Televisie
- Toegankelijk voor mindervaliden
- Toilet
- Video/DVD-speler
|
|